Strona główna

KAMERALNIE WE WŁADYSŁAWOWIE

Witamy w Elegante

Wszyscy kochają odpoczywać, relaksować się, uwielbiają podróżować i zwiedzać. Pobyty dłuższe lub krótsze mają na celu oderwanie się od codziennych spraw. Aby spełniać oczekiwania Gości dotyczące komfortu właściwie rokrocznie modernizujemy nasz obiekt. Nie jesteśmy skategoryzowanym hotelem, ale staramy się unowocześniać i choć trochę nadążać za trendami.

Komfort i relaks gwarantowany

Skorzystaj z naszej oferty

Pracujemy całorocznie bo wiemy, że Goście potrzebują wypoczynku nie tylko latem. Wyposażamy nasze kameralne apartamenty tak , aby można było samodzielnie przyrządzić niewielki posiłek, zrelaksować się w ciszy, wyspać lub popracować.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda osoba wybierająca się na wakacje, ma ochotę przebywać w miejscu, w którym przez cały dzień panuje hałas i gwar. Dla wielu prawdziwy odpoczynek jest możliwy w ciszy lub przy szumie morskich fal. Właśnie dla takich osób stworzony został  nasz obiekt. Swobodne i niezwykle przytulne miejsce z pewnością spodoba się niejednej osobie, która z chęcią będzie chciała powracać tutaj co wakacje. Dbamy o to, aby każdy nasz gość poczuł się wyjątkowo, ponieważ wiemy, jak ważny jest relaks. Dlatego jako mała rodzinna firma dokładamy wszelkich starań, żeby przygotowywane pokoje spełniały wszystkie wymagania. Każdy gość z powodzeniem może korzystać z bezpłatnego Wi-Fi, pakietu Netflix, a także bezpiecznego parkingu.

Moc atrakcji dla PAR w Elegante

Dbamy o to, aby każdy gość czuł się u nas  swobodnie dzięki luźnej atmosferze. Posiadamy kilka różnych apartamentów, przez co każdy bez problemu będzie mógł wybrać najlepszą dla siebie opcję. Zapraszamy wyłącznie Pary,  Małżeństwa z każdym stażem , Singli i Rodziców .  Dzieci na kolonie lub do „dziadków” na parę dni a dla wszystkich Państwa kilka dni wytchnienia. W ofercie jest możliwość wyboru takich
atrakcji, jak 2 apartamenty z jacuzzi czy też z wanną wolnostojącą przy łóżku i sauną, co z pewnością przypadnie do gustu
wszystkim tym, którzy marzą o wypoczynku tylko we dwoje. W ramach usług proponujemy także wykonywane przez nas, czyli właścicieli śniadania z produktów z naszego ogrodu.

Relaks na tarasie zamiast długich spacerów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma ochotę na długie spacery czy też na korzystanie z wodnych atrakcji. Dla niektórych prawdziwy relaks polega na wyciszeniu się, wypiciu herbaty czy kawy, a także czytaniu książki. Dlatego też mamy do dyspozycji taras na pierwszym piętrze w stylu marynistycznym , dzięki czemu to prawdziwa oaza spokoju.

Poczuj się u nas swobodnie i skorzystaj z naszej oferty. Wybierz zaciszne miejsce, które oferuje znacznie więcej niż gwarny hotel nad samym brzegiem morza. Sprawdź, co dla Ciebie mamy i przekonaj się o wyjątkowości naszego Kameralnego miejsca- Elegante.

 

Indywidualna Pora Śniadań

Apartament z Jacuzzi

Kameralna Atmosfera